Jaunumi

Sveicam mūsu trenerīti dzimšanas dienā! 0

image(20)15.novembris – dzimšanas diena mūsu trenerei Anitai!

Arī šogad mēs bijām padomājušas par to, kā šo dienu padarīt vēl īpašāku. Tā kā pagājušo gad par dzimšanas dienas pārsteigumu Anitai jau bija nojauta, tad šoreiz pats galvenais  bija sagādāt īstu pārsteigumu. Tas arī mums izdevās!

Visu sākām organizēt jau nedēļu iepriekš. Kristīne atcerās, ka tas esot bijis jautrs laiks. Ziedojumu vākšana notikusi treniņu laikā, līdz ar to, tā bija kā “slepenā misija”, kūka tika pasūtīta pie konditores -  Daces Āboliņas, viņas  ceptie gardumi ir ne tikai bauda garšas kārpiņām, bet arī glīts mākslasdarbs. Visas kopīgi sapūtām balonus un uz tiem sarakstījām novēlējumus. Ar Monikas palīdzību sacerējām apsveikuma pantiņu, un pāris minūšu laikā to iemācījāmies no galvas. Jāatzīst, ka pozitīvas emocijas no pārsteiguma saņēma ne tikai Anita, bet arī mēs pašas!

Elīna un Linda studē Rīgā, tāpēc, lai iemācītos jaunās dejas ir jāorganizē papildus treniņi. Anita stāsta, ka sazinoties ar meitenēm, viņas vienojās par treniņa laiku un vietu, nekas nelika domāt par to, ka tas varētu būt pārsteigums. Ierados hallē un sāku gatavoties nodarbībai, apsēdos, lai novilkt apavus… Bet tad – PĀRSTEIGUMS! Smaidīgas meitenes, baloni, pušķi, daudz, daudz bučas un lielā kūka ar svecītēm, uz tās – skaista karsējmeitene. Tas man lika sajusties īpašai, pārsteigums patiešām bija izdevies! Saku lielu paldies visai karsējkomandai, mans smaids uzplauka un vēl jo projām tas nav pazudis. -Paldies! :)

 

RT @bkventspils: Mūsu @bkv_cheer trenere Anita Lapiņa ir izvirzīta Ventspils pilsētas balvai! Balsojam! http://t.co/i5W6fPRmQc http://t.co/

Spēles

    Notikumi