Jaunumi

Mūsu karsējpuisis – Dmitrijs 0

Komandā darbojas 17 meitenes un 1 pusis – Dmitrijs.Run_away_2
Meitenenes Dmitriju raksturo kā ļoti pieklājīgu, līdzjūtīgu, sirsnīgu, nedudz kautrīgu, bet tajā pašā laikā – ļoti drosmīgu!

 

 

 

Kā Tu īsti kļuvi par karsējpuisi?                                                                                   

- Vairākus gadus nodarbojos ar break dance, tieši tāpēc šis deju stils man padodas vislabāk. Diemžēl, kolektīvs nebija saliedēts, tas arī bija viens no iemesliem kāpēc pātraucu apmeklēt treniņus, taču dejot man patīk vēl aizvien. Ilgi meklēju iespējas, kur varētu aktīvi darboties un izpausties… Kādu dienu viena paziņa piedāvāja piedalīties BKV karsējkomandas atlasē. Tas man likās dīvaini, bet zaudēt jau nebija ko, tāpēc nolēmu pamēģināt. Uz atlasi, neskaitot mani, bija ieradušies vēl divi puiši, tas man lika justies komfortablāk. Ar laku abi puiši pārstāja apmeklēt treniņus, bet man iepatikās un es turpināju, te nu es arī esmu!

Cik ilgi jau darbojies karsējkomandā?

- Kopš atlases, kura notika 2012.gadā, šī diena man spilgti palikusi atmiņā. Pirmo reizi, kopā ar abiem uz atlasi atnākušajiem puišiem, augstajā piramīdā uzcēlām karsējmeiteni.

Ko Tu vari pastāstīt par komandas meitenēm?

- Meitenes ir sportiskas, draudzīgas un ļoti dzīvespriecīgas. Komandā ir jūtama harmonija un katrs treniņš ir pārpildīts ar pozitīvismu. Ar komandas meitenēm jūtos brīvi, mums kopā vienmēr ir jautri.

Kļūstot par karsējpuisi, esi saskāries ar kādām grūtībām?

- Pie publikas esmu pieradis, bet jāatzīst, ka dažreiz nākas saskarties ar uztraukumu un arī bailēm, bet kurš gan ar tām nav saskaries? Uzskriet uz laukuma, minūtes pārtraukumā, apkārt ir tikai meitenes un es – viens pats puisis. Arī iejusties komandā nebija viegli, bet man tas izdevās!

Kura ir tava mīļākā deja?

-  Mūsu jaunā deja “Outta your mind” hip hop stilā, manuprāt, tā būs kā “grāvējs”.

Ar ko Tu izcelies uz laukuma?

- Pirmkārt, jau ar to, ka esmu vienīgais pusis. Otrkārt – protu dažādus sarežģītus akrobātikas elementus. Tieši jaunajā dejā izpildīšu vairākus no tiem!

Vai Tev ir elks?

- Jā, tas ir leģendārais repa izpildītājs – Eminems.

Kādas meitenes Tev patīk?

- Man patīk gudras, sportiskas, labsirdīgas, izpalīdzīgas, neparastas un kreatīvas meitenes, bet ,ja vēl prot un patīk dejot, tad vispār super!

Vai Tev ir arī citi hobiji, neskaitot dejošanu?

- Man ļoti patīk ielu vingrošana, kas ietver arī parkour,freerunning un workout. Vēl man patīk lasīt grāmatas.

 

RT @bkventspils: Mūsu @bkv_cheer trenere Anita Lapiņa ir izvirzīta Ventspils pilsētas balvai! Balsojam! http://t.co/i5W6fPRmQc http://t.co/

Spēles

    Notikumi