Jaunumi

Kāpēc ierasties uz basketbola spēli BK”Ventspils” – “Zepter Vienna”? 0

dsc_8340_copyŠovakar pulksten 20:00 VOC Basketbola hallē BK “Ventspils” – “Zepter Vienna”.

Kāpēc ierasties uz šo spēli?

1) -Šī būs svarīga cīņa par iespēju iekļūt FIBA Izaicinājuma kausa Last16 turnīrā. Šodien mūsu basketbolsitiem ir nepieciešams visu atbalsts, pilnas tribīnes un skaļi aplausi.

2) -Ziemassvētku gaidīšanas laikā BK “Ventspils” jau piekto gadu, sadarbībā ar Ventspils augstskolas studentiem rīko labdarības projektu “Radi Brīnumu”. Šī būs labdarības spēle, šoreiz mērķis būs palīdzēt Andrim Rēdelim. Andris ir novadnieks – ugālnieks, kurš ļoti aktīvi iesaistās sabiedriskajā dzīvē, neskatoties uz to, ka jaunietim ir dzirdes problēmas. Andris dzied 2 koros, dejo tautiskajās dejās, mācās spēlēt ģitāru un raksta dzejoļus, kā arī spēlējis Ugāles teātrī. Ticēsim brīnumam, palīdzēsim tam piepildīties un Andris jau pavisam drīz, pateicoties jaunajam  dzirdes aparātam, varēs pilnvērtīgi izbaudīt dzīvi un mācības Cīravas Profesionālajā vidusskolā.

3) -Kā jau katrā FIBA Izaicinājuma kausa spēlē, arī šoreiz mēs esam sagatavojušas īpašu Vīnei atbilstošu priekšnesumu. Kāpēc īpašu? – jo ar mums kopā dejos daži no Ventspils TDK “Liedags” dejotājiem.

4) -Arī šovakar starp 1/4 un 2/4 2minūtes pārtraukumā uzbursim Ziemassvētku sajūtas kopā ar mazajām rūķu karsējmeitenēm un Santaklausu!

 

Tiekamies Basketbola hallē un kopā radīsim brīnumu!

RT @bkventspils: Mūsu @bkv_cheer trenere Anita Lapiņa ir izvirzīta Ventspils pilsētas balvai! Balsojam! http://t.co/i5W6fPRmQc http://t.co/

Spēles

    Notikumi